Rezultatele admiterii 2019

REZULTATELE ADMITERII  2019

Instituția de învățământ Liceul Teoretic Republican “ARISTOTEL”

Lista elevilor admiși în clasa a X-a

Anul de studii 2019-2020

PROFIL REAL:

  1. Baciu Paula-Andreea
  2. Balaban Constantin
  3. Balaban Patricia
  4. Balamatiuc Gheorghe
  5. Baractari Anatolie
  6. Barbuța Anton
  7. Botnari Daniel
  8. Buțura Ion
  9. Buzilă Loredana
  10. Calincu Maxim
  11. Caraman Marius
  12. Ceban Constantin
  13. Chiosa Valeriu
  14. Ciorba Victor
  15. Ciornea Gabriela
  16. Cîrlan Daniel
  17. Ciubotaru Nicoleta
  18. Cigureanu Radu
  19. Codreanu Alexandru
  20. Codreanu Mihaela
  21. Cubreacov Mihail
  22. Curagău Marcela**
  23. Curcă Cristian
  24. David Cătălina
  25. Doibani Mădălina
  26. Friptu Ludmila
  27. Gajim Daniel
  28. Ghereg Nichita
  29. Jitari Andrei
  30. Lazari Delia
  31. Lungu Nichita
  32. Lupașcu Călin
  33. Mogîldea Andreea
  34. Movilă Nicoleta
  35. Mudrenco Vlada
  36. Munteanu Ecaterina
  37. Nicolai Vlada
  38. Oceretnîi Alexandrina
  39. Palancica Matrona
  40. Plămădeală Maxim
  41. Popa Nicolae
  42. Popușoi Ecaterina
  43. Prohnițchi Alexandru
  44. Radu Vlada
  45. Rața Gicu
  46. Rusev Alexandr
  47. Sava Leonard
  48. Stancov Valeria
  49. Stîncă Vitalie
  50. Stîrcu Cristina
  51. Stratulat Sebastian
  52. Surujiu Michelle
  53. Talmaci Francesca-Alexandrina
  54. Timercan Alexandru
  55. Tulei Ion
  56. Vătămănescu Cătălina-Delia**
  57. Zabun Andrei
  58. Zaicenco Elena

 ** admiși conform Art.16 al Metodologiei de admitere a elevilor în învățământul liceal

 

PROFIL UMANIST:

  1. Albot Emanuela
  2. Bereziacinîi Valeria
  3. Bîcos Elena
  4. Bulgaru Sabina
  5. Burdujan Liliana
  6. Burete Liuba
  7. Buzu Alexandrina
  8. Buzu Maria
  9. Calinici Vitalia
  10. Cebotaru Alina
  11. Cernețcaia Evelina Naeli
  12. Cibotari Alina
  13. Cibotari Arina
  14. Cibuc Gabriel
  15. Cigoreanu Mădălina
  16. Ciobanu Daniela
  17. Ciugureanu Anastasia
  18. Corlăteanu Ana
  19. Cotruță Zaharia
  20. Crăciun Nicola
  21. Crîșmaru Mihaela
  22. Erhan Otilia
  23. Florea Vasile
  24. Furdui Paola
  25. Găină Alexandru
  26. Gârlea Valeriu
  27. Gîndea Raluca
  28. Godea Daniela
  29. Harea Ruxanda
  30. Hodorogea Camelia
  31. Izachevici Cristina
  32. Jdovanu Cristina
  33. Lupu Cătălina
  34. Marciuc Marius
  35. Meșina Daniela
  36. Mocanu Mirolina
  37. Neamțu Marinela
  38. Negai Marin
  39. Obleac Diana
  40. Pasenco David
  41. Petrov Andrei
  42. Plămădeală Valentin
  43. Popov Alexandra-Luiza
  44. Răcilă Cătălin-Petru
  45. Racovcen Laurențiu
  46. Raevschi Cătălin
  47. Scripnic Ina
  48. Sîlnic Mădălina-Camelia
  49. Simon Angelina
  50. Sîrbu Livia
  51. Stoian Victoria
  52. Șveț Iulia
  53. Tabureanu Gabriela
  54. Tcaci Casandra
  55. Toma Carolina
  56. Vașciuc Cristina

FELICITĂRI!!!

ÎN ATENŢIA ELEVILOR ADMIŞI!  

Luni, 29 iulie 2019 vă aşteptăm, obligatoriu, (începând cu ora 8.00) cu originalul actelor  (certificatul de studii gimnaziale, 4 fotografii ¾, copia certificatului de naștere/buletin de identitate (cine nu a prezentat),  certificatul medical la dorință).

Elevii care au studiat limba engleză (limba de studiu I sau II, la cursuri sau individual) se prezintă tot luni şi la testarea la limba engleză, pentru repartizarea elevilor în grupe după nivel (C1/C2; B1/B2 sau A1/A2). Cei, care nu au studiat limba engleză, vor fi incluşi automat în gupele de începători.

 

Elevii admişi în cl.XI-a, prezintă şi dosarul cu notele din cl. X-a. 

Vă aşteptăm !

 

CLASA a XI-a

 

PROFIL UMANIST:

  1. Haitur Mihnea Andrei
  2. Lungu Ana-Felicia*
  3. Podcormejnîi Maria-Alexia
  4. Pogor Andreea
  5. Popa Vlada*
  6. Simion Mihaela
  7. Vlas Laurențiu

 

PROFIL REAL:

  1. Mihalcean Marius
  2. Pîrvu Ecaterina*
  3. Stahi Cristina
  4. Turculeț Cristian
  5. Varvariuc Gabriela*
  6. Zaharia Dana-Maria*

* admiși condiționat

Notă: Elevii admiși în clasa 11 vor primi pe poșta electronică confirmările precum că au fost admiși la studii în liceu (pentru ridicarea dosarelor din liceul absolvit).